Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Напрямки діяльності

Лісокористування

У лісовому фонді Чорноліського лісового господарства проводяться рубки головного  користування, рубки формування та оздоровлення лісів, рубки, пов’язані з проведенням інших заходів.

 

 

 

Головне користування може здійснюватись шляхом суцільно-лісосічних, поступових, вибіркових рубок стиглого та перестійного лісу. Кожен зі способів рубки може  виконуватись за різними варіантами та комбінаціями, що визначаються місцевими природними та економічними умовами, цільовим призначенням лісів, типом, складом, структурою, місцеположенням та іншими особливостями деревостанів. Способи рубок головного користування, особливості їх проведення регламентуються діючими правилами, установленими і затвердженими відповідними державними органами. У Чорноліському лісгоспі рубки головного користування проводяться шляхом суцільно-лісосічних рубок стиглого і перестиглого насадження. Так, відповідно до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 24.12.2010 року № 595 розрахункова лісосіка для Чорноліського лісгоспу становить 0,3 тис. куб м ліквідної деревини.

До рубок оздоровлення та формування лісів відносяться рубки догляду, вибіркові та суцільні санітарні рубки, лісовідновні, реконструктивні, рубки переформування, інші види рубок (розчищення просік, доріг, угідь та інші). Дані рубки проводяться згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 724 від 12.05.2007 р. «Про затвердження Правил поліпшення якісного складу лісів». Крім того, до загального розміру користування може включатись деревина, отримана внаслідок вирубки лісу під садиби, дороги, трубопроводи тощо.

Орієнтовний план проведення рубок формування і оздоровлення лісів

 

РГК Сортиментна структура

 

СРС сортиментна структура

 

 

 

Вы здесь: Home Напрямки діяльност
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>