Електронні Аукціони

   

ДП «Чорноліський лісгосп» інформує про те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 року № 1178 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини», необроблена деревина реалізовується підприємством за результатами аукціонів з продажу необробленої деревини.

Інформація про заплановані аукціони доступна за посиланням http://www.birja.p-c.in.ua, https://www.ukrforest.com

     

 

 

ДП «Чорноліський лісгосп» розпочав реалізацію ялинок новорічних

    У 2020 році ДП «Чорноліський лісгосп» здійснює реалізацію новорічних ялинкою по наступних цінах:  
     
 

  ДП «Чорноліський лісгосп»  лісові красуні,  для новорічних свят, спеціально вирощує  на відповідних плантаціях протягом 5- 8 років, які потім перевозяться на майданчики для реалізації новорічних ялинок населенню. Цього року підприємство планує реалізувати 4200 шт. новорічних ялинок.

Громадяни зможуть купувати ялинки з спеціальних майданчиків для роздрібної торгівлі  за адресами:

с. Водяне провулок Шкільний 1. – торгівельний павільйон Лісовичок, Відповідальна особа Омельковець Олена Григорівна, т. 7-50-23;

с. Дмитрівка вул. Козацька 36 – Дмитрівське лісництво

Відповідальна особа Слюсаров Сергій Сергійович, т. 7-50-25;

а також з 01.12.2020 р.

 м. Знам’янка провулок Станційний 11 – Знам’янське лісництво

Відповідальна особа Радзевіло Олександр Олександрович, т. 7-47-15.

 

В передсвяткових клопотах не потрібно забувати, що ялинка повинна бути не тільки красивою, а й безпечною! Адже в першу чергу вона призначається дітям! Справжня жива ялинка-красуня є безпечною та привабливою, чого не скажеш про штучну.
Відпуск новорічних ялинок проводиться за цінами, згідно прайсу з обов'язковим маркуванням штрих-кодом на спеціальних самоклейках або бирках.Перевірити законність походження ялинки можна на сайті ukrforest.com, ввівши номер із  самоклейної етикетки або бирки яка прикріплена до ялинки.

 
   

 

 

  Працівники лісгопу вже організували цілодобову охорону хвойних молодняків від незаконних рубок. Для протидії браконьєрству бригади працівників державної лісової охорони, поліції та природоохоронних органів будуть здійснювати цілодобові рейди.

Особи, винні у незаконній рубці новорічних ялин, притягуються до адміністративної відповідальності. Крім того, лісопорушник відшкодовує шкоду, заподіяну лісовому господарству.

 

 

 

До відома населення та закладів соціальної сфери

 

 

Вы здесь: Home РЕАЛІЗУЄМО
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>