Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Проводимо інвентаризацію лісових культур і розсадників

       У Чорноліському лісгоспі проводяться роботи з інвентаризації лісокультурних об’єктів у всіх лісництвах лісгоспу. Нині завершені роботи з обліку сіянців головних лісо утворюючих деревних порід та саджанців декоративних рослин.
У базовому розсаднику та міні розсадниках лісництв Чорноліського лісгоспу цього року вирощено та доглянуто понад 880 тис. шт. сіянців деревних та чагарникових порід. Основною і головною породою є дуб звичайний. Його лісівники виростили понад 655 тисяч штук. Решту, практично в рівних кількостях - сіянці дуба північного, акації білої, клену гостролистого. В значно менших обсягах, відповідно до потреби підприємства,  вирощено сіянці горіхів, ясену, плодокісточкових, калини, ліщини та інших порід.
За нинішній вегетативний період вирощено  29 тисяч укорінених живців вічнозелених декоративних рослин. Значна кількість їх буде залишена на дорощування, а частина вже готова до реалізації.
То ж, не зважаючи на всякі негаразди, можна вважати рік продуктивним, адже підприємство забезпечило в повному обсязі власні потреби в садивному матеріалі та має велику кількість лишок, які підприємство може реалізувати підприємствам лісової галузі для лісовідновлення та лісорозведення.


 

 

Вы здесь: Home Проводимо інвентаризацію лісових культур і розсадників
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>