Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Україна сьогодні, 28 липня, вперше відзначає День української державності.

       Запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України 28 липня, запропонував торік Президент Володимир Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України та підписав відповідний наказ.
За словами Президента, точкою відліку української державності вважається рік заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Тому нове свято відзначатиметься у день розквіту української державності – у день хрещення Київської Русі.
Своєю чергою Верховна Рада 31 травня 2022 року ухвалила закон, який встановлює День державності України 28 липня святковим днем.
Цього року Україна святкує 1034-ту річницю хрещення Київської Русі.
Президент України Володимир Зеленський привітав громадян із Днем української державності.
Відеопривітання оприлюднене на офіційному Телеграм-каналі глави Української держави, передає Укрінформ.
«Нашу велику українську сім‘ю єднає родина державних символів України. Це три брати: Державний прапор України, Державний герб і Державний гімн. На мою думку, дуже важливо не лише відзначати появу державності, а й об’єднуватися задля її збереження. Ми думали, що запанували у своїй сторонці. Ми кладемо душу й тіло за нашу свободу. Бо забули, що ще далеко не всі вороженьки – як роса на сонці… Але ми не забули, якого ми роду. А отже, нам точно усміхнеться доля, бо це наша доля», – сказав Президент України.
Шановні лісівники!
Лісове товариство Чорноліського лісгоспу щиросердечно вітає всіх зі святом Днем державності України. Цей день – це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, свого роду, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам'ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Хай патріотична кров тече у жилах, а незламний дух ніколи не згасає!
 

 

 

 

Вы здесь: Home Україна сьогодні, 28 липня, вперше відзначає День української державності.
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>