Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Привітали з Днем Конституції

 
     
 
 

     Цього року колектив Чорноліського лісгоспу відзначив День Конституції самовідданою працею для якнайшвидшої перемоги. Жоден працівник не згадав про те, що в мирний час це був святковий вихідний день. Чомусь всі згадали слова Президента: «…переможемо ворога і відпочинемо. А може спочатку відбудуємо Україну, а потім відпочинемо".
Для лісівників 28 червня 2022 року був святковим але звичайним робочим днем. Кожний працівник виконував свої функціональні обов’язки. Та святковий настрій ніхто не відміняв і День Конституції -  єдине державне свято, закріплене в самій Конституції: "Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом – Днем Конституції України", до речі, теж залишається державним святом навіть у воєнний час.
То ж, голова профспілкового комітету лісгоспу Тетяна Хуторна привітала трудовий колектив зі святом, побажала всім українцям витримки, а всій нашій незалежній країні - перемоги та з нагоди свята вручила кращим працівникам підприємства відзнаки від Держлісагентства, Товариства лісівників України та Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

 

Вы здесь: Home Привітали з Днем Конституції
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>