Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Новий сезон охорони екосистем від пожеж розпочато

     Літо – сезон охорони екосистем від пожеж. З початку пожежонебезпечного періоду лісівники Чорноліського лісгоспу декілька разів були вимушені спільно з рятівниками-вогнеборцями та небайдужими людьми проводити заходи з гасіння пожеж в екосистемах. Хоч горіло не в лісі – лісівники боролись з вогнем, щоб він не дістався лісових угідь.
 Всі загоряння, які відбувались у ранньовесняний період виникали з вини людини, бо палії намагались випалити залишки минулорічного сухотрав’я. Подих вітру і ніби то контрольований вогонь за лічені хвилини виходить з-під контролю людини і стає справжнім лихом для рослин, тварин і самих людей.
Щоб не сталось прикрих непорозумінь з вогнем, вже традиційно, лісівники спільно з рятівниками та представниками правоохоронних органів проводять рейди в лісових масивах та ведуть роз’яснювальну роботу серед відвідувачів лісу. Хоч цього року відвідування лісів обмежене вимогами нинішнього часу – рейдові бригади працюють в штатному режимі, патрулюючи місця відпочинку та рекреаційні пункти розташовані в лісових масивах і поблизу них. З початку пожежонебезпечного періоду спільні рейдові бригади та працівники державної лісової охорони  лісництв лісгоспу здійснили понад 450 рейдів, провели 68 бесід з відвідувачами лісу.
 
 

 

 

 

Вы здесь: Home Новий сезон охорони екосистем від пожеж розпочато
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>