Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Чорноліський лісгосп зустрічав маленьких гостей

  Незвичайна весна цього року змінила наше життя, плани і звички. Щорічно в ці дні   Чорноліський лісгосп зустрічав гостей з навчальних закладів не лише Знам’янщини і Області, а й з Дніпропетровщини. Дітлахам сподобалось відпочивати тут, адже після цікавих ознайомчих екскурсій підприємством учні грали в спортивні ігри на стадіоні, влаштовували пікніки на території рекреаційного пункту «Лісовичок». Нині ці заходи обмежені з міркувань безпеки життя та здоров’я дітей.
Працюють лише учнівські лісництва, адже багато учасників цих гуртків справді мріють про професію лісівника, тому й постійно відвідують шефські лісництва нашого лісгоспу. В переддень Всесвітнього дня охорони довкілля лісівники зустрічали майбутніх лісівників у своїх структурних підрозділах.

Шкільне лісництво «Лісовий патруль» завітали до Дмитрівського лісництва та з лісничим Сергієм Слюсаревим ознайомились з породами дерев, які ростуть в урочищі Чутяно-Дмитрівська дача. Екскурсія лісом була захоплююча, адже лісничий не тільки розказав про ліс, а ще й поринув разом з гостями в далекі історичні роки Другої світової війни, які пережив цей ліс.
Вихованці Знам’янського шкільного лісництва часті гості у Знам’янському лісництві. Вони справжні помічники лісівників, вчаться доглядати за рослинами, розселяють і огороджують мурашники, виготовляють та розвішують шпаківні.
Найстаріше шкільне лісництво «Чорний ліс» Чорноліського лісгоспу, яке розпочало свою біографію ще  у 80-х роках минулого століття є частим гостем на підприємстві. Цього разу діти відвідали базовий розсадник Богданівського лісництва, тепличне господарство та ознайомились з технологією вирощування декоративного садивного матеріалу.
 Лісівники Чорноліського лісгоспу вчать підростаюче покоління любити, поважати природу, дбати про чисте довкілля.
 

 

 

Вы здесь: Home Чорноліський лісгосп зустрічав маленьких гостей
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>