Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Лісокультурну кампанія

  У Чорноліському лісгоспі завершено лісокультурну кампанію. Лісівники садили лісові культури на зрубах, створювали нові ліси, висівали лісове насіння та створювали плантації новорічних ялин. Життя триває. Оскільки лісова галузь специфічна і продукція лісового господарства потребує тривалого дбайливого вирощування, тому за будь яких обставин, не зважаючи на жодні несприятливі умови лісівники щорічно  щовесни і щоосені проводять лісокультурні заходи.
Протягом весняної лісокультурної кампанії лісівниками Чорноліського лісгоспу забезпечено лісовідновлення на площі 50,8 га., що перевищує плановим показникам роботи підприємства на 24,8%. Лісові культури захисного призначення навесні 2022 року створені поза планом на площі 19 га.
Для забезпечення власних потреб садивним матеріалом, у базовому лісовому розсаднику висіяне лісове насіння на площі 1,41 га при плані 0,7 га. У Богданівському, Дмитрівському, Олександрійському та Крилівському лісництвах створено плантації новорічних дерев породи сосна кримська на площі 3,3 га.
Відповідно до матеріалів технічного приймання стан лісокультурних об'єктів по підприємству з оцінкою "дуже добре" створено 21,2 га (41,5%) лісових культур і з оцінкою якості "добре" – 29,7 га (58,5%). Лісокультурних об'єктів з оцінкою "задовільно" і  "незадовільно" немає.
То ж, роботі проведені якісно і лісу бути.
     

 

 

Вы здесь: Home Лісокультурну кампанія
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>