Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Провели семінар-нараду стосовно пожежної безпеки у лісництвах лісогосподарського підприємства в умовах воєнного стану.

      У залі засідань Державного підприємства «Чорноліське лісове господарство» відбувся спільний семінар-нарада з керівним складом підприємства, представниками державної лісової охорони структурних підрозділів Чорноліського лісгоспу та пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління ДСНС України в області. В ході семінар-наради розглянуті нагальні питання стосовно пожежної безпеки у лісництвах лісогосподарського підприємства в умовах воєнного стану.
Оскільки лісова охорона лісгоспу у пожежонебезпечний період працює у посиленому режимі, та зважаючи на воєнний стан в державі, розглянуте питання особливостей організації оперативних дій під час гасіння лісових пожеж у районах ведення бойових дій.   Представники ДСНС в області повідомили про зростання втричі в порівнянні з минулим роком випадків виникнення пожеж в екосистемах, адже з початку року їх зафіксовано 615 випадків. За відповідний період минулого року – 258 випадків, з них 3 випадки – лісові пожежі. Найбільш вразливими громадами Кіровоградщини  є Олександрівська, Онуфріївська та Світловодські громади, адже переважна площа лісових масивів у цих громадах складається з хвойних насаджень.
Рятівники розробили та надали лісівниками алгоритм реагування у випадку виникнення лісових пожеж та надали рекомендації щодо організації діяльності підприємства в умовах ведення бойових дій.
На нараді розглянуті заходи безпеки та порядок дій лісової охорони при виявлення вибухонебезпечних предметів у лісових масивах державного лісового фонду. Рятівник повідомили про 71 нещасний випадок в результаті підриву вибухонебезпечних предметів на територіях, де велись воєнні дії та після їх закінчення.
 Також рятівники нагадали про дотримання правил пожежної безпеки забезпечення належного рівня протипожежної безпеки на об’єктах лісового господарства в умовах воєнного стану.
Рятівники відповіли на всі запитання, поставлені представниками державної лісової охорони лісгоспу та надали роз’яснення стосовно реагування на нестандартні ситуації, які можуть виникнути під час виконання службових обов’язків з охорони і захисту лісових масивів.
 
 
     
 

 

 

Вы здесь: Home Провели семінар-нараду стосовно пожежної безпеки у лісництвах лісогосподарського підприємства в умовах воєнного стану.
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>