Рейдували лісові масиви

      Цьогорічна весна не дуже пестить нас теплом, змінюючи погодні умови чи не кожного дня, але  потужні суховійні вітри несуть підвищену вірогідність виникнення пожеж в екосистемах. Вже кілька разів лісівники Чорноліського лісгоспу проводили заходи з ліквідації пожеж в екосистемах. Горіло в Онуфріївщині та Світловодщині. На щастя   лісовим масивам значної шкоди не завдано, дякуючи злагодженим діям лісівників і рятівників. В кожному випадку виникнення пожеж винний людський фактор. Необдуманий і нерозважливий вчинок місцевої мешканки на Онуфріївщини запалити сміття на власному городі ледь не переріс у масштабну пожежу в населеному пункті, бо сильний вітер перекинув вогонь на очерет та роздимав палаючі рештки по садибах сусідів.
 
Щоб уникнути таких випадків лісівники постійно спілкуються з населенням, пояснюючи правила поведінки в лісі та на природі, бо гасити лісові пожежі значно складніше ніж проводити запобіжні заходи.
 Днями лісівники Знам’янського лісництва, спільно з  рятівниками та правоохоронцями, відповідно до затвердженого графіку, проводили рейди лісовими масивами Чорноліського лісгоспу. Учасники рейду проводили роз’яснювальну роботу серед відпочиваючих щодо пожежонебезпечного періоду, правил поводження з вогнем та охорони червонокнижних і рідкісних первоцвітів, які ростуть у чорноліських лісових масивах.
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження обласної військової адміністрації на час військового стану, з міркувань посилення заходів  безпеки населення, відвідування лісових масивів заборонене. Така заборона діє майже в усіх областях України. Тому будьте розважливі, бережіть своє здоров’я і життя. В нас з вами ще буде весна, буде букет з пролісків, буде пікнік на природі. Все це буде, але після перемоги.
 
     

 

 

Вы здесь: Home Рейдували лісові масиви
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>