Разом ми сила!

      Лісівники всієї країни згуртовано, не зважаючи на військовий стан, проводять заходи з лісорозведення та лісовідновлення.
Днями до Чорноліського лісгоспу звернулись лісівники Харківщини з проханням  надати садивний матеріал дуба звичайного для проведення весняної лісокультурної кампанії. Проблема полягала в проведенні робіт з викопування сіянців у розсаднику лісництва, адже це заходи не заплановані і робочих рук катастрофічно не вистачало.
   Але і відмовити лісівникам з Харківщини лісівники  Чорноліського лісгоспу просто не мали морального права, бо це героїчний вчинок садити ліс під вибухи снарядів і розриви бомб.
На заклик лісівників допомогти викопати сіянці в розсаднику відгукнулись близько сотні небайдужих мешканців Знам’янської міської громади. Вони зібрались на базовому розсаднику Богданівського лісництва і, як мурахи, злагоджено, поруч з лісівниками, чітко виконуючи рекомендації, за 3 години  викопали, спакували і підготували для відвантажування понад сто тисяч саджанців дуба звичайного. То ж віднині наші дуби плекатимуть лісівники Слобожанщини.
Адміністрація лісгоспу висловлює щиру вдячність небайдужим мешканцям Знам’янщини, які відгукнулись на прохання лісівників.
Разом ми сила!
 

 

 

Вы здесь: Home Разом ми сила!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>