Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Планували діяльність 2022 року

 

      Технічна рада з інженерним складом підприємства та лісничими лісництв за головуванням директора лісгоспу Олександра Зуєва відбулася днями в Чорноліському лісгоспі. На порядку денному головним питанням були питання планування робіт підприємства на 2022 рік.
Лісничі лісництв подали на розгляд пропозиції щодо планових показників діяльності ввірених ним лісництв, а саме: лісогосподарські заходи, лісокультурні роботи, заходи з охорони і захисту лісу від незаконних рубок та шкідників і хвороб.
Спливає кінця зимовий період та наближається початок пожежонебезпечного періоду. То ж, основним завданням лісової охорони є заходи, які сприятимуть протидії виникненню та гасінню лісових пожеж, адже лісгосп приймає до складу лісові землі Онуфріївщини та Світловодщини зі значною кількість насаджень хвойних порід, які найбільш вразливі до загоряння.
Керівник дав завдання терміново розпочати роботи з розробки заходів із запобігання виникнення, розповсюдження та гасіння лісових пожеж з урахуванням оновлених умов діяльності підприємства, перевірити пункти накопичення протипожежного інвентарю та готовність технічних засобів до початку протипожежного періоду 2022 року.
 Значна увага приділена питанню охорони лісу від порушень лісового та мисливського законодавства. Зі сходом снігового покриву в лісових масивах розпочнеться весняна ревізія майстерських дільниць. Лісовій охороні дане завдання провести  окомірні обстеження насаджень на наявність видимих ознак пошкодження насаджень шкідниками, особливо звернути увагу на ясеневі насадження, адже з настанням тепла, відбудеться виліт шкідливих комах, що може спричинити непередбачувані наслідки для санітарного стану насаджень. То ж, треба зарання  знати до чого готуватись і спрогнозувати які заходи необхідно проводити  для уникнення негативного впливу на насадження.
 

 

 

Вы здесь: Home Планували діяльність 2022 року
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>