Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Підвели підсумки року минулого

 

 

     На технічній раді у Чорноліському лісгоспі підвели підсумки роботи підприємства у минулому 2021т році.
 Середньоспискова чисельність працюючих у Чорноліському лісгоспі в 2021 році становила 172 особи.
Лісогосподарське підприємство завершило 2021 рік з позитивними показниками.
Підприємством проведені роботи з лісовідновлення на площі 44 га та лісорозведення на площі 9,3 га що складає 133% до планових показників. Догляди за лісовими культурами проведено на площі 801 га, що на 2% більше запланованого показника. План з доповнення лісових культур виконано на 117%. Заготовлено лісового насіння 5228 кг, що становить 173% до планового показника.
Заходами формування і оздоровлення лісів пройдено 813 га під час яких заготовлено 41,6 тис. кубічних метрів ліквідної деревини
 На деревообробних дільницях раціонально перероблено 5691 кубічний метр низькосортної деревини та випущено продукції на 29 млн.грн.
 Адміністрація і профспілка підприємства дбає про охорону праці та забезпечує безпечні умови праці працівників підприємства. Протягом 2021 року на заходи з охорони праці інвестовано 884,5 тис. грн.
Протягом минулого року підприємство отримало чистого доходу від реалізації продукції 98,8 млн. грн. Чистий прибуток склав 3,9 млн. грн. До бюджетів усіх рівнів лісгосп сплатив податків і зборів  40,8 млн.грн. з них 11,3 млн. грн. – ЄСВ, податок на лісові землі 520 тис. грн.,  плата за використання лісових ресурсів – 3 млн. грн. Рентабельність діяльності підприємства становить 4.0%.
 Директор лісгоспу Олександр Зуєв подякував колективу підприємства за злагоджену та якісну роботу: «Незважаючи на складність минулого року, нам вдалося забезпечити виконання всіх планових показників, своєчасну виплату заробітної плати та податів і зборів.  Цього року наше підприємство стає правонаступником реорганізованих Світловодського та Онуфріївського лісгоспів. Зростає площа обслуговування лісових земель  з 19,2 тис. га до 53 тис. га. В колектив вливаються колеги з приєднаних лісгоспів. Лише єдиною командою та злагодженими діями професіоналів, мобілізуючи всі сили і засоби для виконання основних виробничих завдань, ми можемо впевнено крокувати до поставленої мети».

 

 

 

 

Вы здесь: Home Підвели підсумки року минулого
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>