Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Готуємось до весняних свят

 

Вже традиційно лісівники Чорноліського лісгоспу дивуватимуть всіх різнокольоровим розмаїттям весняних квітів, які щороку вирощуються підприємством до Міжнародного жіночого дня. Цього року в тепличному господарстві Богданівського лісництва проходять вигонку 13 сортів тюльпанів, 7 сортів гіацинтів та великоквіткові крокуси.
Щорічно кількість квіткової продукції нарощується, оскільки зростає попит на неї. В порівнянні з минулим роком підприємство закупило посадкового матеріалу втричі більше. То ж, лісівники очікують отримати близько 6.5 тисяч штук тюльпанів, близько 150 горщиків крокусів та 250 горщиків гіацинтів.
 Змінити природний цикл розвитку квітів не така вже й легка справа. Необхідно «обдурити» рослину, штучно створюючи для неї умови найбільш наближені до природних щоб рослина повірила, що на вулиці весна і розквітла точно у визначені терміни.

Заходи з вигонки квіткової продукції вимагають значної уваги та чіткого дотримання агротехніки вирощування. Тут важливі і терміни початку вигонки, і температурний режим, і періодичність підживлення  рослин, і освітлення. Зміщення заходу навіть на 1 день або порушення температурного режиму в 2-3 градуси тягне за собою негативні наслідки такі як розвиток хвороб, деформацію стебел і квіток,  укорочення стебел чи, навіть, взагалі відсутність квітки на стеблі або порушення терміну очікуваного розквіту квітки.  Робота кропітка і відповідальна. То ж, протягом наступних днів аж до самого 5 березня  щогодини контролюватиметься  температурний режим, щоденно – стан розвитку рослин та, в разі необхідності, проводитимуться додаткові спеціальні агротехнічні заходи.
Лісівники готові витримати всі умови вирощування квіткової продукції, дотримуватись всіх вимог з агротехніки аби порадувати жіноцтво квітами, вирощеними з любов’ю.
   

 

 

Вы здесь: Home Готуємось до весняних свят
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>