Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Оновлений лісгосп

 

       Питання реформування лісової галузі шляхом укрупнення лісогосподарських підприємств весь минулий рік був на вустах чи не кожного громадянина країни. Врешті решт реорганізація відбулась. До Чорноліського лісгоспу в останні дні 2021 року приєднались Онуфріївський та Світловодський лісгоспи.
З нового року Чорноліський лісгосп змінив свою структуру. Нині підприємство складається з 10 лісництв та розташоване на території двох адміністративних районів: Кропивницький та Олександрійський.  Змінилась і площа підприємства, адже Чорноліський лісгосп став правонаступником ліквідованих підприємств. Тепер площа лісового фонду  Чорноліського лісгоспу становить 1/3 всього лісового фонду  Кіровоградщини і сягає понад 53 тисячі гектар. До колективу лісгоспу влилось понад 150 працівників з обох ліквідованих підприємств.
Днями директор лісгоспу Олександр Зуєв та голова профспілки Тетяна Хуторна провели нараду з керівниками структурних підрозділів де познайомили присутніх з умовами Колективного договору Чорноліського лісгоспу, обговорили стратегію діяльності підприємства в умовах укрупнення та спланували обсяги робіт на зимовий період, адже адаптаційного  періоду і часу на роздуми немає. Треба діяти, і діяти швидко й гнучко, забезпечуючи працівників роботою, заробітною платою, а казну держави поповнювати податками.
Розпочата нова сторінка історії сивочолого Чорноліського лісгоспу. Ми впевнені, що підприємство у оновленому складі працюватиме в штатному режимі. Як говорив китайський філософ  Лао-Цзи  «Шлях довжиною в тисячу лі починається з першого кроку" і перший крок вже зроблений! Хай цей довгий шлях буде шляхом до добробуту і процвітання підприємства і всієї України.
 

 

 

Вы здесь: Home Оновлений лісгосп
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>