Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Дім природи – лісівничий простір для любителів природи

     
      Лісівники Чорноліського лісгоспу опікуються учнівськими лісництвами, які створені на базах  8 навчальних закладів Знам’янщини. Тісна співпраця лісівників з молоддю підвищує рівень усвідомлення ролі та значення лісу в житті людини, популяризація та підвищення престижу лісівничої професії, активізує лісівничо-просвітницьку діяльності, формує екологічну свідомості особистості, розширює та поглиблює знання з основ лісівництва, ознайомлює школярів з лісівничими особливостями регіону та виявляє обдаровану та талановиту молодь і залучає її до співпраці з лісгоспом.
    Щороку кількість учасників учнівських лісництв збільшується  та зростає зацікавленість до професії лісівника серед молоді. Спеціалісти лісгоспу діляться своїми як теоретичними так і практичними знаннями та навиками лісівничої справи з підростаючим поколінням, готуючи достойну зміну.
    Вихованці учнівських лісництв беруть участь у акціях, які організовує підприємство, надають допомогу у зборі лісового насіння, висаджування лісу, виготовленню та розвішуванню штучних гнізд для птахів. Часто учнівська молодь відвідує підприємство з метою знайомства з підприємством, а вихованці шкільних лісництв – щоб отримати певні знання і навички.
         Щоб зберегти історію підприємства лісівники створюють Дім природи Чорнолісся. Дім природи стане лісівничим простором для молоді, яка любить природу.
Сивочолий Чорноліський лісгосп має чималу історію свого існування, адже створений він в далекому 1929 році і пережив багато історичних моментів, які цікаві для всіх.
Лісівники по крупинках збирають артефакти про підприємство, багато з яких, нажаль, втрачені назавжди.
Вже зібрана та відновлена колекція техніки, яка використовувалась у лісовій галузі у 19 столітті. Дбайливі руки лісівників вдихнули в експонати друге життя, обережно доглянуті та виставлені на спеціально влаштованій оглядовій площадці.
    Робота по оформленню експозицій лісівничого простору продовжується. Лісівники продовжують збір історичних матеріалів з лісової тематики. Долучайтесь!
 
     

 

 

Вы здесь: Home Дім природи – лісівничий простір для любителів природи
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>