Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Визначнили переможців конкурсу

 

 відео посилання

      Державне підприємство «Чорноліське лісове господарство» спільно з Первинною профспілковою організацією ДП «Чорноліський лісгосп» в рамках реалізації екологічної ініціативи  масштабного залісення України – «Зелена країна»  та початку лісівничої акції садіння лісу «Створюємо ліси разом!», яка тривала з 1 жовтня до 30 листопада 2021 року оголосили конкурс малюнків на тему «Зелена країна для кожного з нас».
Головною метою конкурсу було підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, популяризація та підвищення престижу лісівничої професії, формування екологічної свідомості особистості. виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісгоспом, активізація лісівничо-просвітницької діяльності.
За умов до участі  у конкурсі залучили учнів 1-4 класів загальноосвітніх середніх навчальних закладів, розташованих на території діяльності підприємства.
Не зважаючи на те, що подібний конкурс проводить лісгосп щорічно, лісівники навіть не очікували такої кількості бажаючих взяти участь у конкурсі.
   Малюнки надходили до підприємства протягом листопада. Загалом у конкурсі взяли участь здобувачі освіти 12 навчальних закладів Знам’янщини. Кількість малюнків сягнула позначку 130.
Визначити переможців у такій кількості малюнків було практично не можливо. Всі роботи ватрі уваги!
Щоб зробити правильну оцінку робіт вирішили створити імпровізовану галерею з малюнків та дати можливість відвідувачам проголосувати за три малюнки, які сподобались. Кожний відвідувач отримував по 3 фішки ( 1, 2 та 3 місце) та залишив їх на обраних малюнках. Імпровізована галерея працювала цілий тиждень.


   Лідером конкурсу стала Поліна Стрежеус, учениця 3-в класу НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №2 –ліцей»,

 

 

друге місце поділили між собою Єлизавета Северин, учениця 1-г класу «Знам’янської ЗШ №3» та Кароліна Пономарьова, учениця ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Шевченка».

 

 

Третю сходинку    поділили Аліна Васянович, учениця 4-б класу і Єва Бугайова учениця 2-а класу НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. №2 –ліцей». Проте всі малюнки варті уваги, адже кожний з них має свою художню ідею, проникає глибоко в тематику конкурсу.

 
 

   
 

Всі навчальні заклади, вихованці яких приймали участь у конкурсі отримають від лісівників рослини, для озеленення шкільних майданчиків, а переможцям вручать грамоти.
 Лісівники Чорноліського лісгоспу щиро вдячні всім учасникам конкурсу за участь в заході та бажають всім творчої наснаги і успіхів у навчанні.

 

 

 

Вы здесь: Home Визначнили переможців конкурсу
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>