Осінні турботи про весну

 
       Завершальним глибоким подихом завершує осінь свій похід  і передає естафету зимі. Лісівнича родина Чорноліського лісгоспу протягом осіннього періоду провела масштабні заходи за програмою президента «Зелена країна», надавши територіальним громадам, навчальним закладам Знам’янщини посильну допомогу в створенні та реконструкції паркових зон та зон відпочинку.
Значна робота проведена в лісовому розсаднику при створенні нових плантацій декоративного садивного матеріалу, висіванні жолудів дуба звичайного та насіння супутніх лісових деревних порід, створенні та доповненні лісових.
Та завершальним штрихом і закриттям лісокультурного сезону стали роботи з висаджування квіткової продукції цибулькових: тюльпанів, крокусів та гіацинтів у тепличному господарств Богданівського лісництва. Вже протягом кількох років лісівники Чорноліського лісгоспу проводять вигонку квітів до 8 березня та радують своєю   продукцією жіноцтво Знам’янщини.
 Цього року прийняте рішення наростити об’єми квіткової продукції втричі  та освоїти алгоритм вигонки нових видів квітів, адже минулорічна практика показала, що попит та квіти щорічно зростає і не всі бажаючі минулого року змогли придбати квітковий комплімент до свята.
В квіткове сховище підприємства спрямовані 6 тисяч цибулин тюльпанів, 1 тисяча шт. цибулин крокусів та 350 шт цибулин гіацинтів. Висаджені тюльпани будуть вирощені на зріз, а от крокуси та гіацинти красуватимуться навесні в горщиках. Щодо гами кольорів, то вона нині буде різнобарвна, адже висадили 12 сортів тюльпанів, 7 сортів гіацинтів та  1 сорт великоквіткових крокусів. То ж, місія виконана!
 Наступним кроком лісівників є забезпечення населення новорічними ялинками. Стартуємо!
 

 

 

Вы здесь: Home Осінні турботи про весну
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>