Нарада з користувачами ЕОД

     
      24.11.2021р. в залі засідань ДП Чорноліського лісгоспу провели нараду з відповідальними працівниками підрозділів підприємства в системі ЕОД та  наголосили, що Наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 27.09.2021 року, затверджено Інструкцію з ведення електронного обліку деревини, яка вступила в дію з 29.10.2021 року.
На підставі вищевказаного вивчивши всі пункти даної інструкції зазначаємо, що  виправлення помилково внесених даних до системи ЕОД допущених при заповненні документів в програмі КПК після їх друку, здійснюється відповідальною особою лісокористувача та адміністратором системи ЕОД, виключно так, як це передбачено пунктами 46 та 47 даної інструкції, а саме:

Пункт 46. Відповідальна особа у разі виявлення помилок щодо зміни ділянки, дати, ціни, складу отримувача деревини та зміни контрагента, допущених при заповненні документів в програмі КПК після їх друку, протягом чотирьох днів самостійно їх виправляє.

Пункт 47. Після спливу чотирьох днів невиправлені помилки щодо зміни назви деревини, породи, класу якості, діаметру, довжини, ширини, висоти, коефіцієнту, групи діаметрів здійснюються адміністратором системи обліку деревини.
Адміністратор системи обліку деревини забезпечує виправлення помилково внесених даних до системи обліку деревини у відповідності до обґрунтованих електронних заявок лісокористувача.

В зв’язку з цим проінформували про неухильне дотримання вимог інструкції зокрема в частині виправлення помилок відповідальними особами лісокористувача в системи обліку деревини.
 
     

 

 

Вы здесь: Home Нарада з користувачами ЕОД
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>