Взяли участь у засіданні колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства

 
       Головні спеціалісти Чорноліського лісгоспу на чолі з директором взяли участь у засіданні колегії Кіровоградського обласного управління  лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління Наталії Ревенко. На засіданні підвели підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств Кіровоградщини за дев’ять місяців року.
За 9 місяців 2021 року лісівники Кіровоградщини справно виконали всі заплановані заходи з фінансово-господарської діяльності. За показниками трудового суперництва першу сходинку   посів Оникіївський лісгосп, другу - Олександрівський лісгосп, третю - Чорноліський лісгосп. Стимулюючий приз до перемоги в наступному періоді – символічна черепаха - дістався Компаніївському лісгоспу.
На засіданні колегії були розглянуті питання про хід осінніх лісокультурних робіт та стан роботи з персоналом і веденням військового обліку на підприємствах
Начальник управління Наталія Ревенко наголосила на посиленні роботи рейдових бригад з охорони державного лісового фонду від лісопорушень та державного мисливського фонду Кіровоградщини від браконьєрства, а також ознайомила присутніх із ходом акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента «Зелена країна».
 
     
     
     

 

 

Вы здесь: Home Взяли участь у засіданні колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>