Ягідний сезон

   
      Ягідний сезон на лісовому розсаднику Богданівського лісництва розпочався ще у червні. Червоний колір полуниць змінив чорний колір соковитої смородини. Зараз у тренді малиновий колір, адже розпочався сезон малини. Він буде продовжуватись тривалий час, бо на плантації висаджені ремонтантні сорти малини, які протягом вегетативного періоду дають декілька урожаїв.
Лісокультурні працівники лісництва бережливо знімають з рослин наливні і запашні ягоди та одразу складають їх до спеціальних контейнерів. Прямо з плантації розфасовані свіжі ягоди потрапляють до лісового магазину «Лісовичок» де й знаходять своїх покупців. Ягода цього року напрочуд смачна, солодка і соковита, чому сприяють нині погодні умови. Вчасні дощі та літня спека відіграють свою позитивну роль. Навіть смородина, яка класично має неабияку кислинку – нині солоденька!
Ягоди, зібрані на базовому розсаднику, екологічно чисті, бо на плантацію не вносяться добрива і не проводиться обробка хімічними препаратами. Крім того, розташована плантація далеко від автошляхів і повітря там абсолютно чисте.
То ж, смакуймо на здоров’я!
 

 

 

 

Вы здесь: Home Ягідний сезон
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>