Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Обласний зліт учнівських лісництв: два призових місця для Знам’янщини

     
     
 
     
 

    Розвиток сучасного суспільства вимагає від учнівської молоді високого рівня знань і вмінь, практичного їх застосування та можливість визначитись в суспільстві як особистість. Отримати серйозні ґрунтовні знання дитина має змогу в шкільний період свого життя, засвоюючи шкільну програму та поглиблюючи їх в позашкільному закладі. Природничі науки дають можливість сформувати всебічно розвинену особистість, людину, яка зможе визначитись в подальшому, окреслити свої прагнення в досягненні мети, застосуванні отриманих знань на практиці. Формування таких навичок в дітей відбувається при виконанні науково-дослідницьких форм роботи.

Важливим етапом у процесі науково-дослідницької роботи є співпраця дитини з фахівцем лісової галузі, яка має велике виховне значення, розвиває мислення учня, розширює світогляд, налаштовує на серйозну і сумлінну працю, адже юний дослідник відчуває себе залученим до особливого процесу – наукового дослідження. Працюючи над дослідницькими роботами, юні лісівники вчаться спостерігати, на основі своїх спостережень – узагальнювати та робити висновки, а також застосовувати набуті знання в практичній роботі.

Дослідницька робота сприяє формуванню в учнів переконань про матеріальність світу, спілкування з природою, викликає прагнення глибше пізнати її, вивчає вплив людини на природу. Людей, які люблять і розуміють природу, не треба переконувати охороняти її, вони самі прагнуть зберігати її і збільшувати природні багатства. Саме такими є члени восьми учнівських лісництв Чорноліського лісгоспу.

Щорічно наші учнівські лісництва активно приймають участь у зльоті учнівських лісництв. не порушували традиції і цього року.

27 травня 2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та із залученням працівників Орхуського екологічного інформаційно-тренінгового центру провів в он-лайн форматі обласний зліт учнівських лісництв «Юні господарі землі».

На підставі вивчених матеріалів, представлених на обласний зліт учнівських лісництв «Юні господарі землі», та висновків поважного журі до складу призерів конкурсу ввійшли і учнівські лісництва, якими опікуються лісівники Чорноліського лісгоспу, а саме:

Петрівське учнівське лісництво Петрівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Знам’янської міської ради Кіровоградської області (зайняте ІІІ місце) та Знам’янське учнівське лісництво навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей» (зайняте 2 місце).

Колектив лісівників Чорноліського лісгоспу щиро вітає переможців зльоту.

 

 
     
 
     
 

 

 

 

Вы здесь: Home Обласний зліт учнівських лісництв: два призових місця для Знам’янщини
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>