Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Зберегти життя людини – головне завдання підприємства


 

 
 https://chernoles.com/component/media/?view=imagesList&tmpl=component&folder=lisnictva&asset=1421&author=2896
      У Чорноліському лісгоспі протягом 28 і 29 квітня проводились спеціальні об’єктові навчання « Дії органів управління та сил цивільного захисту підприємства щодо реагування на пожежі в лісі та виникнення інших надзвичайних ситуацій природного  та техногенного характеру».
Керуючись Кодексом цивільного захисту України, розпорядженням голови облдержадмніністрації  від 12.01.2021 р. № 11-р «Про організацію навчання керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту області у 2021 році»  на підприємстві відповідним наказом від 16 квітня 2021 року № 25 визначено керівний склад з питань цивільного захисту, визначено склади комісій з питань надзвичайних ситуацій, питань евакуації, створено команди пожежогасіння та ланки зв’язку, видачі ЗІЗ, санітарний пост. Під час проведення спеціальних об’єктових навчань перевірені плани реагування підприємства  на НС, оперативність приведення в готовність до дій у режимі надзвичайної ситуації, проведені тренування з персоналом на випадок виникнення НС, набуття практичних вмінь користування засобами індивідуального захисту, первинними засобами пожежогасіння, сприянню рятувальних і інших невідкладних робіт під час ліквідації НС. Значна увага була приділена оволодінню навичками з надання первинної домедичної допомоги потерпілим внаслідок надзвичайної ситуації.
Злагоджені дії лісівників під час виникнення та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на підприємстві отримали високу оцінку від Володимира Гусєва – фахівця Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області, який пильно спостерігав за діями лісівників.
Крім того, лісовою охороною, спільно з службою порятунку відпрацьовані злагоджені дії при організації та ліквідації умовно виниклої лісової пожежі у Знам’янському лісництві Чорноліського лісгоспу.
 
     

 

 

Вы здесь: Home Зберегти життя людини – головне завдання підприємства
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>