Філія “Чорноліське лісове господарство”

Державного спеціалізованого господарського підприємства “Ліси України”

Навчаннях по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві

 

 
 
    Головний лісничий  Чорноліського лісгоспу Олег Яценко взяв участь у семінар-нараді та спільних тактико-спеціальних навчаннях по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, які відбудися  28 квітня на базі ДП «Світловодський лісгосп». Участь у заході взяли головні лісничі та лісничі лісогосподарських підприємств Кіровоградщини на чолі з першим заступником начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олегом Середюком і начальником відділу лісового господарства Ларисою Романською, а також представники Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.
 Порядок дій при виникненні великих пожеж у лісах, види лісових пожеж та небезпечні фактори, які необхідно враховувати під час ліквідації пожеж лягли в основу семінар-наради. Увагу присутніх було зосереджено на профілактичній роботі з метою недопущення виникнення пожеж у лісових масивах і організації взаємодії під час проведення спільних рейдів з охорони лісів.
 В ході тактико-спеціальні навчань  були задіяні сили та засоби  Світловодського, Онуфріївського та Чорноліського лісгоспів, а також Держслужби з надзвичайних ситуацій.
 
   

 

 

 

Вы здесь: Home Навчаннях по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>