Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Річниця загибелі героя

 

 

 

    Три роки минуло  з дня загибелі в зоні АТО нашого колишнього співробітника, працівника Чорноліського лісгоспу і просто гарної людини Олександра Каплуна. Вісімнадцять років Олександр працював спочатку охоронцем, а потім верстатником деревообробних верстатів у цеху переробки деревини Чорноліського лісгоспу . Життя Олександра обірвалось 30 серпня 2016 року на 39 році, під час артилерійського обстрілу селища Сартана, що під Маріуполем.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). 

 

Лісівники Чорноліського лісгоспу відвідали матір Олександра – Валентину Захарівну, яка мешкає в с. Богданівка Знам’янського району. Валентина Захарівна зі сльозами на очах згадувала витівки маленького Сашка, описувала риси його характеру, які унаслідував його син Захарко. Згадувала і плакала, бо на старість залишилась зовсім самотня, без чоловічого плеча. Проте дякувала лісівникам, що пам’ятають її, не полишають на одинці з своїм горем.

 

 

Вы здесь: Home Річниця загибелі героя
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>