Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Пожежонебезпений період

Увага!


Аномально високі температури повітря і відсутність опадів є основним чинником розповсюдження вогню, який може виникнути через необережне поводження людини з вогнем або навіть від сфокусованого променю сонця через шматок битого скла.

Особливо високий температурний режим, за повідомленням синоптиків, може виникнути у найближчі вихідні. За прогнозами Гідрометеоцентру ртутний стовпчик може піднятися аж до +32 градусів Цельсія.

То ж, на території Кіровоградщини оголошено четвертий клас пожежної небезпеки, а відтак обмежено в’їзд транспортних засобів до лісу. Заборонено у цей період також розпалювати вогнища, спалювати суху траву, стерню та рослинні рештки. Це не тільки є причиною пожеж, а й шкодить довкіллю.

Хоч календарне літо й закінчилось, однак  попереду ще багато погожих днів, тому лісова охорона продовжує слідкувати за порядком у лісі й за тим, щоб відпочинок громадян не зашкодив природі. У кожному структурному підрозділі Чорноліського лісгоспу пожежна готовність номер один.

Будьте пильними і обережними з вогнем. Не паліть суху траву, стерню на полях, не кидайте палаючі сірники і недопалки. Кожна необдумана дія може закінчитись трагедією для Знам'янщини.

 

 

Вы здесь: Home Пожежонебезпений період
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>