Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

День пам’яті

     Приспущений Державний прапор біля головного офісу Чорноліського лісгоспу…

29 серпня Україна вперше офіційно відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. 

Лісівники Знам’янщини з сумом вшанували пам’ять загиблих за незалежність України колег-лісівників та всіх патріотів, які віддали життя, охороняючи спокій держави.

Квіти біля меморіальної дошки героїв-лісвників та квіти на меморіалі загиблого в зоні АТО колишнього співробітника лісгоспу верстатника деревообробних станків цеху переробки деревини Олександра Каплуна засвідчили вдячність лісівників за героїзм і відвагу, патріотизм і відданість своїй Батьківщині.

 
 

Після робочого дня лісівники прийняли участь у мітингу-реквіємі вшанування пам’яті героїв, що відбулися в м. Знам’янка на площі Героїв Майдану та поклали квіти до пам’ятного знаку Небесної сотні.

Ми щохвилини пам’ятаємо героїзм воїнів – захисників, волонтерів, добровольців та просто небайдужих до долі держави людей, які ціною свого життя захищали нашу неньку від посягань недоброзичливців.

Герої не вмирають! Вони тихо  охороняють наш спокій з неба…. 

 

 

Інженер

О. Кирпа

 

Вы здесь: Home День пам’яті
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>