Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Етнофестиваль «Чута-фест»: було не тільки чутно! Було що й подивитись!

 
     
 

     Вже четвертий рік поспіль в третю суботу серпня увага шанувальників етносу і фольклору  прикута до зеленої садиби "Гайдамацька Січ"   родини   Володимира та Галини Вознюків, що розташована в селі Цибулеве Знам’янського району. Тут 17 серпня відбулося неймовірне дійство - етнофестиваль «Чута – фест - 2019»!

 
     
 


Фестиваль стартував об 11:00. Відкрили фестиваль очільники Знам’янського району та представники обласної державної адміністрації. Тут і співали і танцювали, мірялись силою, займались гончарством та вчили всіх охочих створити свій горщик, виставляли на показ свої таланти майстри рукоділля та старовинного ремесла кожен зі своїми техніками: вироби з соломи, стрічок, тканини, глини, бісеру та каміння, дерева та металу. Відвідувачі мали нагоду дегустувати мед та різні сорти винограду від місцевих любителів своєї справи.
Фестиваль наповнив присутніх домашнім теплом і затишком, дав можливість доторкнутися, почути голос землі, на якій народився, відчути себе частинкою нації українців.

 

 
     
 


Вже не новинкою став і дитячий майданчик,  це розваги для малечі, і дорослим є чим їх забавити, адже це свято сімейне, яке з дитинства вчить дітей любити своє коріння, свою землю, поважати традиції народу, вчитися патріотизму. Молодіжна громадська організація «Словян» створила для малюків окремий майданчик для долання перешкод.
Зі сцени лунали народні пісні, сценки і гуморески у виконанні аматорських та професійних колективів та окремих виконавців. Слухали відвідувачі і поетичні гутірки і аматорські пісні на поетичній сцені.
Вже надвечір головну сцену заходу заполонили рок-групи. Міцний заміс металіки та вогню від майстрів фаєр-шоу затримав глядачів до самого вечора.

 
     
 


Не залишився осторонь організації фестивалю і  лісівники Чорноліського лісгоспу, надавши, у вільний від роботи час, допомогу у облаштуванні території фестивалю: майстрували сходи, столики, вказівники, імпровізований навіс для глядачів, оскільки, хоч погода була поблажлива, на фестивалі було гаряче від позитивних емоцій, сонця, музики, чудового настрою.
 Особливо приємно було споглядати підприємство у списику серед партнерів фестивалю.

Інженер
О. Кирпа

 

 

Вы здесь: Home Етнофестиваль «Чута-фест»: було не тільки чутно! Було що й подивитись!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>