Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Літо багате не лише теплом

 

На плодово-ягідній плантації у Чорноліському лісгоспі дружно вживаються справжні природні скарби, адже завдяки  вмісту великої кількості вітамінів та інших корисних речовин малину та чорну смородину можна використовувати як полівітамінний засіб для зміцнення імунної системи організму. До складу цих рослин входить майже весь перелік вітамінів, мікроелементів та мінералів.

Ароматна, яскраво-червона малина одна з найбільш популярних і улюблених ягід. Людина збирала малину в лісах   протягом багатьох тисячоліть. З її дивовижним смаком солодких і соковитих ягід, багатих вітамінами, мінералами, антиоксидантами, малина займає одне з перших місць по вживанню у всьому світі.
Малина-одна з найбільш смачних ягід, яку люблять і дорослі, і діти. Багата вітамінами, антиоксидантами, харчовими волокнами і ще багатьма корисними речовинами, малина приносить дуже багато користь для здоров’я.
Чорна  смородина – добре відома ягода, звична для кожного українця з дитинства. Можливо, саме тому ми інколи недооцінюємо її значення і не замислюємося, що це не лише смачний продукт, але і природний лікар.

 

Для сучасної людини, яка проживає в умовах технологічного забруднення та постійних стресів, чорна смородина – доступний та надзвичайно корисний продукт. Ароматні ягоди – просто ідеальний імуномоделюючий засіб.

То ж, лісівники розпочали вирощувати таку цінну ягоду в своєму господарстві. Полуничний сезон плавно перейшов у малиново-смородиновий.
Перший урожай смородини вийшов рясний, а ягоди мали великий попит.
Сезон малини буде більш затяжним, оскільки сорт малини, висадженої на плантації ремонтантний і плодоноситиме аж до самої зими.
Як завжди підприємство реалізує ягідну продукцію в магазині «Лісовичок».

 

 

Вы здесь: Home Літо багате не лише теплом
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>