Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Ділитись досвідом потрібно задля розвитку країни.


З метою ознайомлення з сучасними технологіями переробки деревних відходів, сучасним деревообробним обладнанням  та методами розведення садивного матеріалу до Чорноліського лісгоспу 20 червня прибула делегація з Чернігівщини, а  саме, державного професійно-технічного навчального закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства».
Гості відвідали цех переробки низькосортної деревини, де ознайомились з роботою лінії виготовлення пиляних заготовок та мали змогу спостерігати за виготовленням паливних брикетів з тирси. Консультації щодо виробничого процесу та особливостей обладнання для гостей надавала головний інженер підприємства Тетяна Хуторна. Вона порівняла різні моделі обладнання та наголосила на позитивних і негативних відмінностях між ними. Значна увага була приділена охороні праці та соціально-побутовим умовам праці робітників, зайнятих на переробці деревини та деревних відходів. Тому для гостей провели екскурсію приміщенням нижнього складу. Показали в яких умовах працюють та відпочивають працівники цього підрозділу.
Далі гості мали нагоду відвідати рекреаційну зону «Лісовичок» та ознайомитись з процесом вирощування декоративного садивного матеріалу у Богданівському лісництві, відвідавши тепличне господарство та шкільне відділення базового розсаднику. Тут вони отримали консультації щодо умов вирощування кожної породи рослин, та відповіді на запитання щодо технологічного процесу вирощування та економічної ефективності роботи розсадника. Лісівники радо ділились досвідом, розповідали про досягнення і помилки, які найчастіше можуть виникати під час виробничого процесу.
Учасники делегації були приємно здивовані високим рівнем культури виробництва підприємства.

Вы здесь: Home Ділитись досвідом потрібно задля розвитку країни.
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>