Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Одинадцятий зліт юних господарів лісу відбувся у Чорноліському лісгоспі

     

У літніх барвах і дитячому гомоні потонув Чорноліський лісгосп 14 червня 2019 року. Саме тут зібрались майбутні лісівники, вихованці кращих учнівських лісництв області. Учнівські лісництва цілий рік завзято працювали над вивченням лісівничої справи, біології та екології. І ось підсумок року: зліт найкращих учнівських лісництв. Його учасниками стали представники 11 учнівських об’єднань. Саме вони вибороли честь позмагатися знаннями, навиками  лісогосподарської, природоохоронної, просвітницької та дослідницької діяльності серед підлітків.

Саме одинадцятий зліт і саме в Чорноліському лісгоспі! Цей захід має за мету підтримати ініціативи підростаючої молоді з освоєння навичок, виявлення й заохочення кращих учнівських лісництв.

Організаторами дійства виступили обласне Товариство лісівників України та Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (ОЦЕНТУМ), традиційно підтримали та прийняли активну участь у організації та проведенні зльоту Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства і, як господарі заходу Чорноліський лісгосп і його профспілка.

     

З привітальним словом перед учасниками зібрання виступили Головний лісничий перший заступник  начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Середюк О.О., представник Управління освіти, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Тимко О.М., голова асоціації шкільних лісництв Кіровоградщини Чабан Н.В., та представник організації «ОЦЕНТУМ» Поркуян О.В.

 

Виступаючі наголосили на неоціненній ролі лісів та побажали учасникам змагань перемог і нових звершень.

 

 

Вы здесь: Home Одинадцятий зліт юних господарів лісу відбувся у Чорноліському лісгоспі
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>