Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Завершили лісокультурну кампанію

 

Щовесни та щоосені лісогосподарські   підприємства проводять лісокультурні кампанії зі створення лісових насаджень на зрубах та землях, наданих підприємствам у постійне користування.

Весна 2019 року сприяла створенню гарних насаджень. Помірно тепла і волога погода дала можливість лісівникам Чорноліського лісгоспу створити гарні насадження дубу на зрубах та створити нові захистні ліси на непридатних для сільгосп угідь землях.

Працівники лісгоспу всім колективом протягом двох днів заготовили садивний матеріал на базовому розсаднику та протягом двох тижнів відтворили насадження на 41,5 гектарах  та створили 9 гектарів нових лісів захисного призначення. Нові ліси на площі 9 га у Дмитрівському лісництві створені як природний пам’ятник колишньому колезі, загиблому в зоні АТО Олександру Каплуну.

 

Створено плантації новорічних ялинок у Богданівському та Знам’янському лісництвах на площі 1,26 га., оновлено склад шкілки декоративного садивного матеріалу у Чутянському лісництві та на базовому розсаднику Богданівського лісництва.

На лісовому розсаднику та у регульованих середовищах висіяне понад 4 тонни насіння лісових порід на площі 0,69 га.

 Лісівники лісгоспу проведи доповнення одно-трирічних насаджень лісових культур на площі 172,4 га, з них 64,7 га – захисні насадження.

Тепер основна мета лісівників протягом вегетативного періоду забезпечити якісні догляди за рослинами та зберегти їх від пошкодження шкідниками, хворобами та пожежами.

 

 

Інженер

О. Кирпа

 

 

Вы здесь: Home Завершили лісокультурну кампанію
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>