Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Поляна Ветеранів підготована до Дня Перемоги

     
 
     

Лісівники постійно дбають про стан рекреаційних пунктів у лісових масивах Чорного лісу. Однак відпочивальники не цінують працю лісівників та після кожного візиту до місць відпочинку залишають купи сміття та безлад, а в окремих випадках перетворюють рекреаційний пункт у суцільну трощу. А як же, відпочили ми, а після нас хай вже ніхто.

     
 
     

Так сталось з рекреаційним пунктом «Поляна Ветеранів», що розташований на території Знам’янського лісництва поруч з колишнім дитячим табором. Знищили вщент: розбили стіни і покрівлю, розтрощили лавки та столи. Можливо міряли сили, можливо мірялись дурістю…. Прикро дивитись… В пам’яті спливають пости в групі знам’янчан відомої соціальної мережі щодо руху в Європу, критики щодо недоліків роботи керівництва міста, чиїхось обов’язків і сподівань на краще. А може давайте починати будувати європейську країну з себе, зі своїх дій, з правильного виховання дітей, навчивши їх любити природу і поважати працю інших, навчити їх любити свою країну.

     
 
     

Звичайно лісівники звели новенькі садові споруди, а пенсіонери привели територію рекреаційного пункту в порядок. Тепер зона відпочинку готова для відпочинку, але чи на довго… Коли наступного разу чухатимуться долоні у вандалів?

 

 

Вы здесь: Home Поляна Ветеранів підготована до Дня Перемоги
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>