Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

То був особливий день!

   
     
     

Учнівське лісництво «Зелений світ» особливе для лісівників Чорноліського лісгоспу, адже займаються в ньому діти з особливими потребами. Щоразу завзятості цих дітей дивуються всі дорослі. Без їх участі не проходить жодний захід на підприємстві. Вони справно садять ліс на акціях, монтують годівниці і шпаківні, господарюють на подвір’ї навчального закладу.

     
     
     

Днями на подвір’ї навчального закладу відбулось особливе дійство. Тут зібрались викладачі школи, вихованці учнівського лісництва, лісова охорона Знам’янського лісництва, яка безпосередньо курує учнівське лісництво. І робота закипіла! Особливу атмосферу взаємодії дорослих і дітей, мабуть відігравала спільна мета. Дітлахи із захватом працювали на рівні з дорослими. Метушились біля дитячого майданчика. Тут висаджувати нові дерева. Щоб створити затишок на своєму улюбленому подвір’ї, як дорослі так і діти активно висаджували рослини, поливали та доглядали за територією. То ж біля встановленого дитячого майданчика зазеленіли ялини і туї.

     
     
     

Не забулись і про птахів, які щороку повертаються на подвір’я школи і щебетом радують дітей. Всю зиму діти, під керівництвом своїх наставників, виготовляли шпаківні, і ось вони розмістились на деревах та чекають своїх господарів.
День задався! Всі стомлені, але щасливі і задоволені результатами роботи та спілкування вирішили продовжувати спільні заходи, які привчають молодь любити і берегти природу.

Інженер
Кирпа О.М.


Вы здесь: Home То був особливий день!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>