Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Лісокультурна кампанія в розпалі

     

Затяжна зима довгий час не давала змоги лісівникам Чорноліського лісгоспу розпочати лісокультуру кампанію. Великий сніговий покрив довго танув на важких грунтах розсаднику та щоденно відтерміновував викопування сіянців дуба для лісорозведення та лісовідновлення. Але все одно зима відступає і лісівники, всім дружнім колективом, не гаячи жодної хвилини, взялися працювати на розсаднику.

За два дні лісівники викопали майже 200 тисяч сіянців дуба та відвантажили його до місць висадки.
Під час лісокультурної кампанії цінна кожна година і хвилина. Від оперативності дій залежить якість новостворених насаджень та рівень приживлюваності саджанців. То ж, таким же складом, від лісокультурниці до інженера всі вирішили присвятити один робочий день посадці нового лісу і, не звертаючи уваги на несприятливі погодні умови, висадили 16 тисяч саджанців дуба червоного на площі 9 га в урочищі Межове, що підпорядковане Дмитрівському лісництву.

Крім того, станом на 25 березня працівники  лісокультурних робіт вже створили 1,2 га плантацій новорічних ялинок, висадили саджанці на зрубах на площі 2,5 га та провели доповнення 1-3-річні культури на площі 17 га, з них 8 га – нові ліси.

Робота із створенні лісових насаджень та доповнення існуючих триватиме до повного завершення в як умога найкоротші терміни не зважаючи на погодні умови. Завершиться лісокультурна кампанія Всеукраїнською акцією «Майбутнє лісу у твоїх руках» яка традиційно проводиться щовесни тринадцятий рік поспіль.


Інженер
О. Кирпа
 

 

Вы здесь: Home Лісокультурна кампанія в розпалі
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>