Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Відзначили Міжнародний день лісів

 
     
 

 Цьогоріч лісівники Чорноліського лісгоспу відійшли від стандартів відзначення Міжнародного дня лісів, бо нині цей день тематично зв’язаний з освітою «Ліси і освіта. Учимось любити ліс». Саме тепер замість банального  висаджування алей лісівники зібрали учнівську молодь і познайомили їх з лісовою галуззю, розповіли про проблеми навколишнього середовища і пріоритети лісової галузі в охороні і захисту лісів, раціональному використанню лісових ресурсів.  

До Міжнародного дня лісів у Чорноліському лісгоспі проведено ряд заходів за участю шкільної молоді, а саме:

     
     
     

 

 На базі Знам’янського лісництва проведено відкриті уроки за участю Знам’янського шкільного лісництва та на базі Богданівського лісництва за участю Богданівського шкільного лісництва за темами «FSC і я» та «Людина і природа». В ігровій формі учасники  заходу дізнались про Лісову Опікунську Раду, сертифікацію лісів та вплив її на розвиток територіальних громад та навколишнього середовища. В ігровій формі учасники заходу навчились зосереджувати увагу  і спостерігати за змінами в навколишньому середовищі. Особливо захоплююче діти грали в гру «Я завжди…», що відзначалась певною реакцією на позитивний і негативний вплив людини певними вчинками, розгадували кросворди з лісової тематики. Разом з цим, діти з повною серйозністю  говорили про роздільне фасування побутових відходів, негативний вплив від забруднення навколишнього середовища, проблему знищення первоцвітів та Червонокнижних рослин.

 В свою чергу лісівники розповіли дітям про важливість лісової галузі в народному господарстві, структуру підприємств лісового господарства та заходи з охорони і захисту лісів.

Після відкритих уроків лісівники разом з лісовою охороною розвішували шпаківні та прибирали сміття в лісових масивах.

На завершення для учасників зібрання  провели екскурсію тепличним господарством, де діти змогли дегустувати огірки прямо з грядки та помилуватись цвітінням бананів і цитрусових рослин, цвітіння яких припало саме на цей час.

Загалом в заходах присвячених Міжнародному дню лісів, саме 21 березня прийняли участь понад 50 учасників учнівських лісництв, якими опікуються лісівники підприємства.

Наразі щорічні  заходи  місячника «За чисте довкілля» лише стартували. Попереду ряд конкурсів і акцій, до яких долучатимуться як молодь так і громадськість, бо лісівники відкриті для спілкування.

 

 

Інженер О. Кирпа

 

 

Вы здесь: Home Відзначили Міжнародний день лісів
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>