Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Провели профспілкову конференцію

 

 

    Двадцять вісім делегатів від трудового колективу в Міжнародний день лісу 21 березня зібрались у залі засідань Державного підприємства «Чорноліське лісове господарство» на профспілкову конференцію.  Нині профспілкова організація лісгоспу  налічує 255 члени  профспілки, з них – 70 пенсіонери лісгоспу.

З доповіддю про стан виконання колективного договору та основні виробничі показники підприємства за 2018 рік виступили голова  профспілки лісгоспу Тетяна Хуторна та директор лісгоспу Олександр Зуєв.

Делегати від трудових колективів структурних підрозділів лісгоспу високо оцінили роботу адміністрації та профспілок лісгоспу, та надали ряд пропозицій, змін і доповнень до Колективної угоди на 2019 рік. Присутні обговорили всі пропозиції та погодили ряд найважливіших, виконання яких покращить умови роботи та охорони праці і життя працюючих.

Зібрання одноголосно визнали роботу профспілок і адміністрації задовільною. Директор підприємства Олександр Зуєв подякував колективу за плідну роботу та побажав лісівникам і їх родинам всяких гараздів.

 

 

 

Вы здесь: Home Провели профспілкову конференцію
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>