Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Сто тон

     

У травні минулого року в Дмитрівському лісництві Чорноліського лісгоспу встановили лінію брикетування відходів продукції лісопиляння, а саме - тирси. Різні думки висловлювались в бік рішення керівництва щодо придбання обладнання. Хтось песимістично, хтось оптимістично але все ж стримано споглядали на химеру, встановлену в цеху. Довго пристосовувались, довго вчились. На лінії нині працюють 3 робітники, які вже автоматично виконують всі операції.

     

Побоювання щодо ефективності устаткування та попиту на продукцію розвіялись з першою ж партією акуратно розфасованих і запакованих брикетів. Попит на них виявився шалений. Та й не могло бути інакше, адже навіть зовнішній вигляд запакованої продукції є привабливим і зручним для використання, бо пакується в паку рівно 10 кг брикетів. Пакування з брикетами зручно переноситься і складається в потрібному місті, не розвалюється, не бруднить приміщення при використанні. Ціна за 1 тону паливних брикетів становить 3510 грн і є прийнятною для споживачів.

Та й підприємству є з цього зиск. Раніше відходи лісопиляння вивозили на звалище, витрачаючи кошти на перевезення і розміщення відходів. Нині – це додаткові надходження для підприємства. Наразі за 9 місяців експлуатації обладнання, виготовлено і реалізовано 100 тон цінного палива. То ж з впевненістю говоримо, що інвестиції, вкладені у виробництво, а саме на придбання і встановлення обладнання з виготовлення паливних брикетів – то вірний крок підприємства.   Обладнання вже самоокупилось і почало працювати на прибуток. Як кажуть, з миру по нитці…

 

Інженер

О. Кирпа

 

 

Вы здесь: Home Сто тон
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>