Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Смакували!

  На вулиці вже встановилась доволі осіння погода. Дощове небо і золотий листопад з дерев щохвилини нагадує, що літо вже давно минуло, попереду довгі зимові вечори з філіжанкою доброго чаю біля каміну. 

Проте, у Чорноліському лісгоспі досі літо, бо плантація малини дивує лісівників і досі. Тут і   сьогодні визрівають соковиті, духмяні, неймовірних розмірів,  ягоди малини сорту Брусвяна.

Цього річ ягодами малини смакували доволі довго, в супереч прогнозів фахівців-ягідників, які попереджали, що урожай новоствореної плантації малини лісівники отримають лише у наступному році.

 Непевно, молоді кущі малини відчули дбайливі руки лісівників, які створили оптимальні умови для їх росту, постійно доглядали та улаштували крапельне зрошення під кожний кущик соковитої, та щедро віддячили господарям гарним урожаєм. Через магазин «Лісовичок» в сезон реалізували 55 кг смачненьких ягід.

Незадоволені збором малини залишились лише сойки, які постійно намагались поласувати зрілими ягодами, та здіймали неймовірний галас коли лісокультурниці складали запашний урожай в спеціальні лоточки.

Всупереч законам Всесвіту і метеорологам малина й досі зріє і цвіте, намагаючись хоч трішки продовжити літо у лісовому розсаднику підприємства.

 

 

Інженер

О. Кирпа

 

 

Вы здесь: Home Смакували!
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>