Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Всеукраїнський зліт шкільних лісництв 2018

Щорічно в останні сонячні дні вересня в Україні проводиться Всеукраїнський зліт учнівських лісництв. Не порушили традиції і нині. Так, з 26 по 29 вересня гостей,  з усієї України зустрічала Сумщина, там відбувся дванадцятий за рахунком зліт майбутніх лісівників. На змагання злетілись представники учнівських лісництва 23 областей України.

Як ми повідомляли раніше, захищали честь області представники Богданівського учнівського лісництва, які здобули перемогу в обласних змаганнях лісівничої молоді. На зліт відрядили Анастасію Кучеряву, Тетянку Чабан, Ірину Бачковську та Євгенію Довженко. Супроводжували команду керівник шкільного лісництва Алла Довженко та представник лісгоспу Олена Кирпа.

 
     
 

Конкурсна програма заходу передбачала демонстрацію виставки досягнень учнівського лісництва та презентацію своєї діяльності, основних напрямів роботи лісництва. Крім того, обов’язковим був захист науково-дослідницької роботи. Бачковська Ірина представила до уваги журі роботу за темою «Вирощування посадкового матеріалу в ДП «Чорноліське лісове господарство» з використанням торф’яних таблеток».

Команда Богданівського учнівського лісництва продемонструвала високий рівень підготовки, гідно представила рідну Кіровоградщину на всеукраїнському зібранні і повернулася додому із грамотою за зайняте третє місце у виставці-презентації досягнень учнівських лісництв.

 
     
     

Хоч і не порадувала погодою північна частина України але не завадила команді наших юних лісівничок познайомитись із містом Суми, по якому пройшлися екскурсією; помилуватись архітектурними історичними пам’ятками центру міста; взяти участь у квесті; відвідати міський Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, де ознайомились із відділами квітникарства, екології та краєзнавства, декоративно-ужиткового мистецтва, зоологічним куточком. На території  Центру учасниками зльоту було висаджено декоративні рослини.

Колектив Чорноліського лісгоспу вітає учасників Богданівського учнівського лісництва з маленькою перемогою! Ми горді, що в нас росте справжня зміна, справжні любителі природи, лісу, рідного краю.

 Так тримати! Віримо у ваші сили і здібності, впевнені, що наступний зліт буде для вас переможним!

 

 

 

Вы здесь: Home Всеукраїнський зліт шкільних лісництв 2018
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>