Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

16 серпня голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, участь в якому  прийняв головний лісничий Чорноліського лісгоспу Олег Яценко.

На розгляд комісії були винесені ряд питань  питань   техногенного та протипожежного характеру серед яких ключовим було питання  про хід виконання заходів щодо запобігання виникненню масових лісових пожеж.  

Забезпечення пожежної безпеки — невід’ємна частина державної діяльності щодо охорони життя та здоров’я людей, національного багатства та навколишнього середовища. Незважаючи на значний поступ у науково-технічній сфері, людству ще не вдалося знайти абсолютно надійних засобів щодо забезпечення пожежної безпеки.

Протягом 2018 року на території району не допущено жодного випадку виникнення пожеж у лісових масивах. Цього вдалося досягти спільними зусиллями Знам’янського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області та ДП «Чорноліське лісове господарство».

В період високих температур актуальним залишається питання боротьби з випалюванням стерні та сухої трави, що є прямою загрозою виникнення лісових пожеж в суміжних з полями масивами.

Олег Яценко в своїй доповіді розповів про стан справ з протипожежної безпеки в лісгоспі та повідомив про протипожежні заходи проведені в лісгоспі протягом першої половини року.

За результатами засідання видане протокольне доручення.

 

 

Вы здесь: Home Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>