Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Працівники лісової охорони ДП Чорноліський лісгосп об’єднали зусилля з рятувальниками та поліцейськими щоб нагадати громадянам правила поведінки у лісі.

 
     
 

      Впродовж пожежонебезпечного періоду на території лісгоспу працівники лісової охорони ДП Чорноліський лісгосп спільно  з рятувальниками та поліцейськими – проводять рейди по попередженню виникнення лісових пожеж.

Так, днями відбулось чергове відпрацювання у Знам’янському районі.

Учасники рейду здійснили обхід популярних місць відпочинку громадян у Чорному лісі. Із кожним, кого вони зустріли на стежках та галявинах цієї справжньої перлини Кіровоградщини, була проведена профілактична бесіда щодо правил поведінки у природних лісонасадженнях під час пожежонебезпечного періоду.

Зокрема громадяни дізнались, чим загрожує природі необачне використання відкритого вогню у лісі, або недбало кинутий недопалок, та які заходи впливу чекають на порушників правил пожежної безпеки.

 

 

 

Вы здесь: Home Працівники лісової охорони ДП Чорноліський лісгосп об’єднали зусилля з рятувальниками та поліцейськими щоб нагадати громадянам правила поведінки у лісі.
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>