Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Зліт учнівських лісництво


      На Кіровоградщині увосьме пройшов обласний зліт учнівських лісництв. Організаторами заходу виступили обласне управління лісового та мисливського господарства, обласне Товариство лісівників та комунальний заклад «Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

 

Участь у змаганнях, які відбулися 27 квітня на базі ДП «Оникіївський лісгосп», взяли 17 команд юних лісівників з найкращих учнівських лісництв.  Не пасли задніх і юні лісівники Знам'яншини. В змаганні прийняли участь три команди, якими опікується Чорноліський лісгосп, а саму дві команди із шкіл с. Богданівки і команда Знам'янської школи № 2-ліцей.  Урочисту церемонію відкриття зльоту перерізанням символічної стрічки відкрили очільник лісової галузі області Наталія Ревенко спільно з членом Червоно-Нерубаївського шкільного лісництва, одним з учасників команди – лідера міжнародного конкурсу «Молодь у лісах Європи» Андрієм Галушкою.  У вітальному слові Наталія Ревенко адресувала школярам подяку від лісівників області за активну допомогу у справі збереження та примноження кіровоградських лісів та висловила надію на те, що в майбутньому їхнє юнацьке захоплення лісом переросте у справу всього життя.

Програма зльоту включала в себе виставку досягнень учнівських лісництв, представлення науково-дослідницьких робіт, а також практичну роботу з питань лісознавства, екології та біології, що проходила у лісовому насадженні. Окрім змагань, на гостей Оникієвого чекала екскурсія територією лісгоспу, яка подарувала усім незабутні враження.

 На всіх юних лісівників чекали відзнаки й солодкі подарунки.

Вы здесь: Home Зліт учнівських лісництво
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>