Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Відбулася профконференція

Делегати від трудового колективу лісгоспу зібрались о 10 годині ранку зібралися у залі засідань головного офісу державного підприємства Чорноліське лісове господарство на профспілкову конференцію.

Метою зібрання було оцінка виконання профспілками та адміністрацією лісгоспу зобов’язань задекларованих у колективному договорі.

До участі у конференції запросили заступника начальника, головного лісничого Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Олега Середюка.

 

Відкрила конференцію голова профспілкової організації Тетяна Хуторна та в своїй доповіді висвітлила   роботу профспілкової організації та адміністрації лісгоспу за рік. 2015 рік був першим роком для підприємства без субвенцій з державного бюджету, але не зважаючи на всі негаразди підприємством виконані практично всі зобов’язання перед трудовим колективом.

 

Протягом року вкладали довготермінові інвестиції у виробництво (збудували нову теплицю, придбали мінітрактор з обладнанням, покращувались умови праці, охорону праці та соціальний захист працівників лісгоспу). Лише в  ці заходи інвестовано понад 4 млн. грн..

Сума коштів, витрачених за нормами колдоговору на запровадження передбачених законодавством пільг та виплат працівникам у минулому році склала 4 млн 900 тис. грн., в т. ч. на одного працюючого 30,6 тис. грн.

Чисельність працівників на кінець звітного року становила 176 осіб.

Працівникам виплачувались премії, винагорода за вислугу років, матеріальна допомога, заохочувальні виплати до свят та ін. Не залишились поза увагою і веретами підприємства, а їх тут 71 особа.

 Покращується постійно  культмасова робота за фінансової підтримки роботодавця. Працівники підприємства отримували путівки на санаторно-курортне лікування, діти працівників відпочивали в дитячих оздоровчих таборах, та здійснено тур вихідного дня в м. Коблево на Чорне море.

 

Працівниками лісгоспу створено 124,4 га лісових насаджень, від усіх видів рубок заготовлено 8,342 тис. куб. м деревини, лісова охорона надійно забезпечувала охорону лісів від пожеж, шкідників та несанкціонованих рубок.

Обсяг реалізації продукції склав 43,496 млн. грн. До бюджетів всіх рівнів сплачено      16,604 млн. грн. платежів.

Середня зарплата штатних працівників за рік зросла на 1820 грн. і становила 6048  грн.

В обговоренні доповідей керівника та голови профкому представники усіх лісництв відмічали позитивну роботу керівництва та профкому підприємства у виконанні колдоговірних зобов’язань, пропонували організувати колективні екскурсійні поїздки у вихідні. Всі виступаючі з розумінням підходили по проблем сьогоднішнього дня, відмічали що робота лісівників повинна мати вищу оплату праці, а водночас говорили, що успішними результати будуть тільки завдяки наполегливій праці.

Заслухавши усіх виступаючих, до делегатів звернулися запрошені гості.

Олег Середюк подякував працівникам за успішну результативну роботу колективу по виробничих показниках у минулому році, відмітив позитивне враження від значної роботи по благоустрою території та приміщення лісгоспуЗокрема наголосив на необхідності використати всі можливі резерви по вирощуванню декоративного садивного матеріалу для озеленення територій, нарощування обсягів створення плантацій новорічних ялин та ін.

Делегати конференції ухвалили доповнення до колективного договору на 2016 рік. Додатково, в зв’язку із змінами законодавства України, внесено доповнення, що стосуються працівників, які є учасниками АТО.

Загалом конференція пройшла злагоджено в атмосфері взаєморозуміння. Делегати оцінили роботу профспілкової організації та адміністрації підприємства як задовільну.

Вы здесь: Home Відбулася профконференція
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>