Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Відвідали Шостий Міжнародний ярмарок «Тепличне господарство і Комерційне садівництво - 2016»

 

     Днями представники Чорноліського лісгоспу вже традиційно відвідали Шостий Міжнародний промисловий ярмарок «Тепличне господарство і Комерційне садівництво - 2016», яка проходила в Києві у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза з 23 по 25 лютого.  Центр є єдиним в Україні виставковим майданчиком, де збираються основні гравці ринку з виробництва та постачання обладнання для тепличних комплексів, технологій для вирощування в закритому ґрунті овочів, ягід, грибів та декоративного садивного матеріалу і квіткової продукції.

 Експозиція промислового ярмарку   включала в себе стенди виробників посадкового матеріалу, виробників і постачальників обладнання, систем зрошення, крапельного поливу, інструментарію, засобів захисту рослин та інше.

На бізнесових площадках представники лісгоспу зустрічалися з виробниками і вивчали питання будівництва теплиць, покривних матеріалів, спілкувались з постачальниками обладнання вентиляції, охолодження, опалення, зрошення, поливу, дренажу та освітлення для теплиць.

 

Делегація відвідала конференції з питань сучасних технологій вирощування продукції в закритому грунті, вивчали питання використання спеціальних субстратів для живцювання і вирощування садивного матеріалу, застосування стимуляторів росту і біологічних засобів захисту рослин від хвороб та шкідників в умовах контрольованого середовища.

   

Повернулись лісівники з величезним інформаційним багажем, застосування якого дасть можливість ефективно використовувати виробничі площі тепличного господарства лісгоспу.

 

 

Інженер з лісових культур

Кирпа О. М.

Вы здесь: Home Відвідали Шостий Міжнародний ярмарок «Тепличне господарство і Комерційне садівництво - 2016»
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>