Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Прийняли участь у обласному ялинковому ярмарку


28 грудня Чорноліський лісгосп прийняв активну участь у ялинковому ярмарку в м. Кіровоград біля Кіровоградського обласного управління лісового і мисливського господарства.

 

Як і годиться головним атрибутом Нового року і Різдва Христового є лісова красуня ялинка. Наші лісівники гарно трудились цілий рік і виростили для містян чудові деревця.

Хоч за графіком ярмарок мав розпочатися о 9:00 ранку  черга за ялинками стояла вже о пів на восьму. Аби не псувати передноворічний настрій і не морозити люд – двері контейнера з ялинками відкрились негайно і розпочавсь жвавий розпродаж ялинок.

 

Поруч розмістився корисний лісовий магазинчик "Лісовичок",  де можна було придбати смачне варення, консервовані гриби, дерев’яний та глиняний посуд, запашні трави, горіхи, сушені фрукти і ягоди, ялинки в горщиках, щоб потім висадити її у себе в садку. Одним словом, все, що душа забажає.

 

Святий Миколай пригощав діток солодкими гостинцями і мандаринами, а дорослі могли скуштувати козацьку кашу, вареники та узвар, була навіть українська варенуха.

 

 

 

 

Як і має бути на  ярмарку, не обійшлося без музик. Веселив покупців колектив народної самодіяльності "Вишиванка"  Суботцівського будинку культури  та талановиті діти працівників Чорноліського лісгоспу.

 

Святковий настрій вирував цілий день, покупці купували ялинки залюбки бо припрошували до товару справжні українці: запорізькі козаки, а на кухні господарювали гарні жіночки. Тож і настрій був у всіх гарний і робота кипіла як годиться  у справжніх великих козацьких родинах.

 

 

Нагадуємо що, придбати лісову красуню можна до 31 грудня (всі дні, крім неділі) на торгівельних майданчиках лісгоспу. Ціна зеленого дива коливається від 66 до 150 гривень.

Вы здесь: Home Прийняли участь у обласному ялинковому ярмарку
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>