Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Нагороди для лісівників – учасників АТО

       Напередодні Дня Незалежності України Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук нагородив працівників лісової галузі Знам'янщини – учасників антитерористичної операції на сході країни Почесними грамотами та Подяками.

Почесною грамотою Держлісагентства –Віктора Савченка, майстра лісу Дмитрівського лісництва ДП «Чорноліський ЛГ», та Сергія Ходу, майстра лісу Знам’янського лісництва ДП «Чорноліський ЛГ».

 

Оголошено Подяку Голови Держлісагентства Андрію Омельковцю, верстатнику цеху переробки нижнього складу, та Олександру Ситнику, сторожу Дмитрівського лісництва ДП «Чорноліський ЛГ».

24 працівники лісової галузі області, з них: 7 – працівники Чорноліського лісгоспу нині захищають територіальну цілісність і суверенність Батьківщини та право українського народу на краще майбутнє. Адміністрація Чорноліського лісгоспу дбає про те, щоб родини військових не залишалися без уваги і допомоги, доки іхні близькі боронять східні кордони країни від зовнішньої агресії.

Напередодні Дня Незалежності лісівники  виділили матеріальну допомогу родинам своїх колег - учасників АТО та вручили нагороди від голови Держлісагентства і побажали родинам витримки.  

- Сім'ї наших лісівників – учасників антитерористичної операції на сході країни нині потребують не тільки матеріальної але й психологічної підтримки та особливої уваги і турботи. За наших бійців-колег хвилюються всі працівники лісгоспу та всіляко допомагають родинам поки хлопці на бойовому посту. Поки чоловіки на сході, їх матері, дружини, діти самі доглядають за господарством, вирощують та збирають врожай, готуються до школи. Далеко від дому бійцям важливо знати, що їх чекають удома і не забувають на робочих місцях. Ми вдячні нашим воїнам, віримо і надіємось, що вони всі повернуться в свої родини живі і здорові, - зауважив директор лісгоспу Олександр Зуєв.

Вы здесь: Home Нагороди для лісівників – учасників АТО
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>