Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська область Знам’янський район с. Богданівка вул. Київське шосе, 1, email: chernoles@ukr.net

Внимание
  • Lack of access rights - File '/images/news/20140605-kolegiya/IMG_7094.JPG'
  • Lack of access rights - File '/images/news/20140605-kolegiya/IMG_7094.JPG'

2.06.2014: На базі ДП «Чорноліський лісгосп» Відбулось засідання колегії Кіровоградського ОУЛМГ

     2 червня, у Чорноліському лісгоспі відбулось виїзне засідання колегії Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства. На порядку денному колегії обговорювались результати весняної ревізії лісових обходів та підсумки технічного приймання лісових культур і плантацій та посівів у лісових розсадниках.

 

Стосовно першого питання доповіла завідувач сектору лісорозведення Лариса Романська. Зазначалось, що державною лісовою охороною під час перевірок виявлено 19 випадків незаконних рубок загальною масою 48,6 куб. м, із них 4 випадки на невиявлених лісопорушників загальною масою 40,4 куб. м. Сума збитку від самовільних рубок становить 252 тис. грн., відшкодовано 20 тис. грн. Тож виступаюча звернула особливу увагу учасників засідання на забезпечення належної охорони лісів від незаконних рубок та інших порушень лісового законодавства і підвищення ефектовності дій державної лісової охорони щодо виявлення і притягнення лісопорушників до відповідальності.

Про підсумки техприймання лісокультурних об`єктів та перевірок якості весняних лісопосадкових робіт, проведених лісогосподарськими підприємствами області, йшлося у доповіді головного спеціаліста сектору лісорозведення Валентини Роздєльської. Зокрема, наголошувалось, що частка насаджень, які характеризуються добрим та дуже добрим станом якості, становить 92%.

Навесні 2014 року на Кіровоградщині створено лісові культури на площі 1020 га. Під природне поновлення залишено площу 54,2 га. Висіяно лісового насіння на площі 7,6 га, закладено плантацій новорічних ялинок на 28,8 га.

Головний спеціаліст з кадрової роботи управління Світлана Плохотнюк інформувала присутніх про результати перевірки стану ведення кадрової роботи на лісогосподарських підприємствах. Увагу учасників засідання було зосереджено на виконанні вимог, викладених у положеннях і правилах, якими керуються в роботі кадрові служби лісгоспів, з метою посилення контролю за веденням та станом кадрової роботи.

Колегією було також розглянуто питання про стан охорони праці на лісогосподарських підприємствах області. Як зазначив головний спеціаліст облуправління Анатолій Кріпака, управлінням і лісогосподарськими підприємствами за минулий рік було проведено значну роботу щодо забезпечення відповідних умов праці. У результаті у лісгоспах відмічається відсутність таких явищ, як виробничий травматизм, пожежі у виробничих приміщеннях, аварії на дорогах з участю лісівничих транспортних засобів.

У підсумковому слові начальник обласного  управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко висвітлила питання, які розглядались на черговому засіданні колегії Держлісагентства. Очільник лісової галузі Кіровоградщина акцентувала увагу на виконанні державною лісовою охороною поставлених завдань задля збереження та примноження лісових насаджень області.

За результатами доповідей та обговорення колегія прийняла відповідні рішення, спрямовані на поліпшення роботи лісогосподарських підприємств.

Вы здесь: Home 2.06.2014: На базі ДП «Чорноліський лісгосп» Відбулось засідання колегії Кіровоградського ОУЛМГ
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>