Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська обл., м. Знам'янка, с. Водяне, пров. Шкільний, буд. 1, email: chernoles@ukr.net

Виховати свідоме покоління – поклик педагога

 

Нещодавно в комунальному закладі «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся щорічний обласний семінар для керівників гуртків еколого-натуралістичного спрямування - сумісників ОЦЕНТУМ на тему: «Соціальне партнерство закладу позашкільної освіти як ресурс його розвитку».
Під час проведення заходу були підведенні підсумки роботи за 2020-2021 начальний рік та окреслені завдання на наступний рік.
В 2020 - 2021 навчальному році в ОЦЕНТУМ працювало 32 групи, у яких навчалося 640 учнів, до складу яких входили і вихованці учнівських лісництв Чорноліського лісгоспу, а саме:  навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцей», Петрівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка». П
Про плідну роботу керівників гуртків еколого-натуралістичного спрямування - сумісників ОЦЕНТУМ свідчать неодноразові перемоги їх вихованців у обласних та всеукраїнських конкурсах та акціях.
За сумлінну працю, залучення учнівської молоді до природоохоронної діяльності та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Подякою комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» були нагороджені керівники гуртків зі Знам’янщини: ВАСИЛИШЕНА Людмила Миколаївна, ГВОЗДИК Ірина Вікторівна, ПОГРЕБНЯК Оксана Вікторівна.
Вітаємо наших партнерів та бажаємо плідної роботи!
 

 

 

Вы здесь: Home Виховати свідоме покоління – поклик педагога
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>