Ліс – дитя землі

27413, Кіровоградська обл., м. Знам'янка, с. Водяне, пров. Шкільний, буд. 1, email: chernoles@ukr.net

Лісівники прийняли участь у командно-штабних навчаннях

  На виконання протокольного рішення позачергового засідання Державної комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28 липня 2021 року щодо проведення заходів для запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ та сільгоспугідь, 17 серпня 2021 року лісова охорона Чорноліського лісгоспу прийняла участь у командно-штабних тренуваннях з керівним складом та милами територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області,
 

    які залучаються до гасіння пожеж в екосистемах. На тренуваннях відпрацьовувались навички організації системи управління під час гасіння лісових пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ними.
Тренування проходило у два етапи. На першому етап – Організація управління (теоретична частина) розглянули 4 питання, а саме:

1. Функції місцевих органів влади та місцевого самоврядування щодо захисту екосистем від пожеж.
2. Організація управління під час гасіння пожеж у лісовому та природно-заповідному фондах. Керівник гасіння лісової пожежі, оперативний штаб на пожежі.
3. Особливості дій органів управління та сил у разі загрози поширення лісових пожеж на населені пункти. Оповіщення та евакуація населення.
4.Організація управління під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з лісовою пожежею
Для візуального закріплення теоретичного матеріалу учасникам тренувань продемонстровано відеофільм щодо дій органів управління під час організації гасіння великої лісової пожежі.
Другим етапом тренувань стала практична частина (с. Бірки, Олександрівська селищна рада) під час якої були відпрацьовані дії органів влади та місцевого самоврядування, пожежно-рятувальних підрозділів, обласного управління лісового та мисливського господарства під час гасіння лісової пожежі, проведення оповіщення та евакуації населення на території Олександрівської селищної ради.

 

 

 

Вы здесь: Home Лісівники прийняли участь у командно-штабних навчаннях
06 $o[ 'force_show_code' ] = true; 07 $sape = new SAPE_client( $o ); 08 09 echo $sape->return_links(); 10 ?>